צימרים לפי שעות בצפון המון ירוק ורוגע ממכר,רגעים של חיבה ותשוקה וחדרים יוקרתיים לפי שעות בצפון. רק בחדרים לפי שעות בצפון ביכולתכם לגלות את מה שאתם מעוניינים ומחפשים. חדרים יפיפיים מרווחים ומושקעים באופן מיוחד בשבילכם האוהבים,נמצאים בצפון וממתינים רק לכם. כל אירוע יוצא דופן שאתם מעוניינים לחגוג עם חיבה ולהנציח מקומו כאן.

אורחנים לינת שטח

מותאם גם למסיבת רווקים\רווקות מושקעת ונזכרת. חדרים לפי שעות בצפון יתנו לכם את הבריחה הנחשקת ממרוץ החיים לתוך חדר אירוח שכולו חופש והגשמה.בחדרים: אמבט זרמים נעים באופן מיוחד מאוד שאליו ביכולתכם להוסיף את מי האמבט שיכסה אתכם מחובקים עם המון קצף חמים ומהנה. לצד האמבט זרמים המבעבע יעמדו חלוקים ומגבות רכים כאלה שיש רק בחופשות מפנקות מיטת אפריון רומנטית עם בדים נשפכים לבנים שיתרמו לכם לחוויה. חדרים לפי שעות בצפון הרגוע מעמידים לרשותכם מערכת בידור הכוללת מערכת שמע איכותית ,מסך שטוח גדול והרבה סרטים למבוגרים.וכמובן,מוזיקה בכל הסגנונות שתנעים את שהותכם בחדר בדרך הכי טובה.

 

מזנון עשיר ומגוון,גם הוא ברשימת היתרונות הארוכה שהחדרים לפי שעות בצפון מציעים לכם,נשנושים קלים וטעימים,שתייה צוננת וחמה.ובהזמנה פרטית שמפנייה לבישום החגיגה. חדרים לפי שעות בצפון נותנים לך את תחושת החופש וטעם השינוי ובלי ספק חלק בלתי נפרד ,חשאיות ,שם ,בשקט האינסופי האינטימיות שלכם היא חלק אינטגרלי מהטעימה .

הגעה ועזיבת החדר אירוח בלי לעבור שום רישום מול אנשי צוות,חנייה מכוסה בגג ודיסקרטית וככה, בלי שאף אחד ישים לב זכיתם ברגעים שקטים בלי שאף אחד ייתן את דעתו אליהם חוץ מכם.... חדרים לפי שעות בצפון מגשימים לכם חלום,אולי לא להמון תקופה, אבל בלי ספק כדי שתחלמו אותו שוב ושוב.

 

חדרי נופש לפי שעות בצפון אוירה פסטורלית..אוויר מצוחצח מבריק של הרים גבוהים שיש רק בצפון .

 

את זה חיפשתם?.. צימרים חדרים לפי שעות בצפון נמצאים במושב ציורי עם נוף ממכר ואויר שרק בא לכם לשאוף. חדרים יפהפיים שידליקו בכם תשוקה וטעם של עוד. אם יש לכם אירוע חגיגי ששווה לצאת אליו לשעה של נטו הנאה ותענוג או סתם כי בא לכם להתנתק מהמרכז ולחוש חיבה במקום רחוק מהחברה הגעתם למקום הנכון חדרים לפי שעות בצפון נותנים לכם שלווה , אלטרנטיבה למרכז הגועש ולשגרת החיים העמוסה. אנו מציעים לכם חדרי נופש מושקעים ומאובזרים בכל טוב עם ריבוי פינוקים כיפיים ואפשרויות שיתנו לכם את הרגע הקסום. מוזיקה מכל הסוגים שתנעים לכם את התקופה. סרטים למבוגרים ומערכת בידור איכותית, שתייה צוננת וחמה ,שמפניה לחגוג את החיבה ונשנושים טעימים. צימרים לפי שעות בצפון מעניקים לכם את תחושת החופשה.

 

אולי לא להמון תקופה, אבל בלי ספק מספיק כדי שתזכרו את הרגע. לשירותכם, יעמדו מגבות וחלוקים נעימים. מי אמבט שיעשה לכם הרבה קצף בגוף ובג'קוזי המפנק. אז אם הנכם אנשים שיש להם שגרת חיים עמוסה או סתם כך הנכם צריכים למרחב ורענון חדרים לפי שעות בצפון יזכו אתכם במעט בדידות וריחוק מכל השאר .חדרים לפי שעה בצפון ייתן לכם את האפשרות, לבחור, לאהוב ולפנק את מי שאתם החשים חיבה אחד לשני בדיסקרטיות מוחלטת .כניסה ויציאה מהחדר אירוח בשקט מוחלט,חנייה דיסקרטית בוילון כבד בצמוד לצימר.

 

צימרים לפי שעות בצפון הרגוע ממתינים לכם כדי להעניק לעוד החשים חיבה אחד לשני תקופה יוקרתיות שממש לא תרצו שיגמר.