חדרים יוקרתיים לפי שעות במרכז חדרים לפי שעות במרכז הם בועת חלום מלאה בצבעים בשגרת החיים עמוסת פעילות. יום הולדת תשוקתי?יום נישואין מלא ברגש?ליל כלולות נוצץ ובלתי נשכח?...חדרים לפי שעות במרכז יספקו את הסחורה. חדרים אינטימיים ,מושקעים ומאובזרים בכל טוב ממתינים רק להגשים לכם חלום.מבחר סגנונות ועיצובי מיטה לבחירה.

מלונות בוטיק יוקרתיים בישראל

מיטת אפריון עם בדים לבנים נשפכים כמו בסרטים,מיטת מים נינוחה ורכה,מיטות עגולות ומיטות בצורת לב אסטרונומי שיכיל אתכם ההחשים חיבה אחד לשני. עיצובים רבים בהתאם לדרישותיכם. סלסלת שוקולדים או על כותרת אדומים תשוקתיים הם רק חלק מההרבה הרחב. בחדרים לפי שעות במרכז יחכה לכם גם אמבט זרמים חמים ומבעבע .כזה שכשנכנסים אליו לא מעוניינים לצאת. מקלחת ושירותים מעוצבים ברמה גבוהה ,מגבות וחלוקים נעימים ורכים שיזכירו לכם נופש מפנק.

 

בזמן שאתם מתפנקים לכם בג'קוזי חדרי אירוח לפי שעות במרכז מעמידים לשירותיכם מערכת סטריאו איכותית עם מוסיקה בכל הסגנונות והרבה גדול של סרטים למבוגרים שאותם ביכולתכם לראות על מסך שטוח ורחב. חדרים לפי שעות במרכז נותנים לכם את הרוגע והדיסקרטיות שבהם הם הכי טובים ומאפשרים לכם הגעה ועזיבה מהחדר אירוח בלי להיפגש עם אף אחד מאנשי הצוות ובנוסף,חנייה צמודה לחדר אינטימית ומוסתרת. לשירותכם מזנון מבחר ועשיר בנשנושים קלים וטעימים, שתייה צוננת וחמה ובהתאם להזמנתכם גם שמפניה והרבה זני יינות שיקפיצו את החוויה.

צימרים בצפון הארץ

 

תוכלו להזמין חדר אירוח בחדרים לפי שעות במרכז בכל שעות שתבחרו להתפנק בה.